İnsana yatırım tüm kapıların anahtarıdır. En büyük kazanç insandır.

Kurucumuz Prof. Dr. Hüseyin Altaş’ın bu ifadesi, İnsan Kaynakları Politikamızın özünü oluşturmaktadır. Çalışanlarımıza yaptığımız yatırımın, kattığımız değerin öncelikle şirketimizin başarısını ardından kelebek etkisi ile ülkemizin ve toplumun yükselişine, refahına daha büyük bir katkı olarak geri döneceğinin bilincindeyiz.

Altaş, tüm personelini maddi ve manevi faydalar üreterek motive ediyor. Evrensel değerleri aşarak farklı iş modellerini çalışanları için uyguluyor Altaş ailesinin her ferdi, benzersiz bireysel yeteneklerini ekip ile uyumlu bir şekilde kullanarak kendisi ve sosyal çevresi için fayda sağlayacak şekilde üretkenlik sergiliyor. Kurum olarak çalışanlarımıza işlerinin gerektirdiği yetkinlik ve yeteneklerini geliştirmeleri için eğitimler planlıyor, başarıyı ödüllendiren maddi paket ve sosyal olanaklar ile motive ediyor, kariyer gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Altaş ailesine katılmak ve olası kariyer fırsatlarında sizi arayabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurup özgeçmişinizi bize iletin: