Allah’ın verdiği lütufların farkında olarak, ülkemizde üretmek ve topluma faydalı olmak için 1992 yılında başlayan iş hayatımızı bugün büyük bir yapıya dönüştürmüş olduğumuzu görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Otuz yılı aşkın zamanda, binlerce insanımızın mutluluğuna ve kazancına katkı vermiş olmanın hazzını yaşıyoruz.

Değişen dünya düzeninde köklerimizden aldığımız güçle, değişime ayak uydurmak, geleceğe vizyon ve misyon koymak arzusuyla gece gündüz çalışıp, ülkemiz için üretmeye istihdam oluşturmaya devam edeceğiz.

Özünde proje geliştirme ve hayata geçirme olan işimizi daha kurumsal, kalıcı ve sürdürülebilir hale getirmek en büyük idealimizdir. Bir aile şirketleri topluluğu olmamıza rağmen kurumsallık en önemli şiarımızdır. Kazançtan önce, bizimle iş yapan insanların kazancına ve mutluluğuna önem verip, bize duyulan güveni korumaya hep öncelik verdik. Bu güne kadar bu ilkelerimizle yüzlerce projeyi planlayıp, uyguladık ve tamamladık. Arazi geliştirmeden, inşaata; turizmden, madene birçok alanda, vizyonumuz ve misyonumuzla, adaletle, dürüstlükle ve vicdanımızla iş yapmanın başarımızdaki öneminin bilincindeyiz.

Altaş Yatırım Onursal Başkanı