Ataş'tan Türk Sporuna Bir Destek Daha!

Altaş Yatırım, Denizli’nin en büyük markalarından biri olan Denizlispor ile isim hakkı ve sponsorluk anlaşması imzaladı. Bu anlaşma ile Denizlispor’un ismi Altaş Denizlispor olarak değişti.

Anlaşmanın imza töreni Haluk Ulusoy Tesisleri’nde Altaş Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz ile Altaş Yatırım Başkanvekili Mehmet Altaş’ın ve iki taraf yöneticilerinin katılımıyla yapıldı.

Kulüp olarak hedef koyarak yola çıktıklarını Altaş Denizlispor Kulüp Başkanı Mehmet Uz, “Altaş, Denizlispor markasına sahip çıktı. Altaş Yatırım ile sadece isim hakkı değil, Denizlispor olarak neler yapabileceğimizi oturup konuştuk. Birlikte ortak bir noktada buluştuk. Sponsorlukla ilgili neler yapabileceğimizi görüştük. Altaş Yatırım sadece isim sponsorluğu değil, hem Ankara hem İstanbul ayağımız olacak. Reklam sponsorlukları konusunda birlikte çalışacağız. Biz zor bir süreçten geçiyoruz, bize yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Böyle zor bir dönemdeki anlaşma bizim için çok önemli. Bu anlaşma en az 7 milyon TL’lik bir çalışmayı hedefliyor. Hemşerimiz olan Mehmet Altaş ve yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İki önemli markanın bir isim altında buluştuğunu belirten Mehmet Altaş ise, “Denizlispor markası bizim için önemli bir marka, bu takım bizim diyebiliyorum. İnşallah Denizlispor başkanı ve yönetimi ile beraber daha iyi yerlere geleceğiz. Daha iyi bir takım olmak için çalışacağız. Bu birliktelik inşallah Denizlispor için hayırlı olur” ifadelerini kullandı.